Sąvokos/ Patvirtinantys dokumentai/ Supirkimas

 

 

UAB „Regeneracija“ iš įmonių ir organizacijų priima/superka gamybines plastiko ir plastikinės pakuotės atliekas, sudarome ilgalaikes sutartis.

Atliekų tvarkymą vykdome griežtai laikydamiesi Atliekų tvarkymo įstatymo, Atliekų tvarkymo taisyklių ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių atliekų tvarkymą. Išduodame visus reikalingus dokumentus ir/ar pažymas, patvirtinančias tinkamą mūsų klientų atliekų sutvarkymą.

Nuo 2013 m. sausio 1 d. įsigaliojo naujos LR Atliekų tvarkymo įstatymo ir LR Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo nuostatos. Šiuose įstatymuose buvo nustatyti visiškai nauji reikalavimai pakuočių atliekų tvarkymo organizavimui, pagrindiniai pasikeitimai yra susiję su gamintojo/importuotojo atsakomybės principo įgyvendinimu.

- jei Įmonė priduoda perdirbėjui savo reikmėms sunaudotą (importuotą) pakuotę, šiai daliai, (tiksliau 32% plastiko reikalingiems užduoties įvykdymui)  perdirbėjas išduos perdirbimą patvirtinantį dokumentą ir už savo reikmėms sunaudotą pakuotės kiekį nereikės mokėti pakuotės mokesčio Licencijuotai Organizacijai.

Tuomet įmonė moka  Licencijuotai Organizacijai (PTO, Žaliasis taškas) tik už išleistą į  vidaus rinką pakuotės kiekį x Organizacijos nustatytą mokestį už atitinkamos rūšies pakuotės tvarkymo organizavimą už kiekvieną toną.

- jei Įmonė nepriduoda perdirbėjui savo reikmėms sunaudotos (importuotos) pakuotės,  tai moka Licencijuotai Organizacijai (už importuotą pakuotę + už išleistą į  vidaus rinką) x Organizacijos nustatytą mokestis už atitinkamos rūšies pakuotės tvarkymo organizavimą už kiekvieną toną.

Perdirbėjas turi būti įrašytas į ATĮR

 

 


UAB „Regeneracija“ © 2013